Moje blogi

1. [The End] Pamiętnik siostry Georga Listinga (zakończone)

Nastoletnia Karolina dowiaduje się, że jest adoptowana. Razem z nowym bratem po skończonej szkole wyjeżdża do Niemiec, by poznać swoją prawdziwą mamę i razem zamieszkać. W nowym kraju czekają na nią nowe wyzwania, przyjaźnie, miłość i kto wie? Może spełni swoje marzenia?

2. [The End] Komm und Rette Mich, bitte... (zakończone)

Karolina to prawie zwyczajna nastolatka, z tą różnicą, że jest mega gwiazdą. Razem ze swoją siostrą, która pełni rolę jej stylistki i szwagrem który jest jej osobistym ochroniarzem rusza na podbój Europy. To tutaj czekają na nią jej najlepsze chwile życia i ciekawe znajomości, a co za tym idzie: Kłopoty...

3.  [The End] Nieważne, ile mamy czasu, ważne, że jesteśmy razem... (zakończone)

Ekipa DSDS przyjeżdża na Karaiby do miasteczka Willemstad, gdzie mają nakręcić kolejny etap zmagań kandydatów do tytułu nowej gwiazdy. Mieszka tutaj również Taylor Shay- miejscowa wokalistka, która co wieczór występuje w pobliskim klubie. Tajemnica skrywana przez 17 lat ujrzy światło dzienne i zaszokuje nie tylko ją, ale również całą ekipę DSDS. Jak teraz dziewczyna sobie poradzi? I co ma z tym wspólnego Dieter Bolhen?

4. [The End]Nieważne ile mamy czasu, ważne, że jesteśmy razem - część II (zakończone)

Po śmierci swojej niedoszłej dziewczyny, Bill Kaulitz przysiągł, że na własną rękę spróbuje wyjaśnić tajemnice katastrofy. Z pomocą przyjaciół, zbliża się coraz bardziej do odkrycia prawdy, jednak co będzie, kiedy połączy wszystkie kawałki ze sobą i wkroczy w niebezpieczny świat, gdzie rządzą narkotyki, wyścigi i przemoc? Czy Taylor - niewinna 17latka faktycznie była tym kim była, czy ukrywała swoje drugie ''ja''? Czy Bill narazi swoich bliskich jak i zespół na niepotrzebne niebezpieczeństwo i najważniejsze: Czy po odkryciu prawdy nadal będzie kochał Taylor?


Alison to dziewczyna, którą nie interesują zasady. Kilka razy została zatrzymana przez policję za bójki lub drobne kradzieże. Jej ostatni wybryk, doprowadził do pasji przyszywanych rodziców, którzy z barku pomysłów jak okiełzać zbuntowaną córkę, proszą jej brata- jednego z członków One Direction o pomoc. Chłopak razem z zespołem stara się pomóc dziewczynie, która wplątuje się w coraz nowsze problemy, przez co doprowadza ich do białej gorączki. W końcu decydują się na radykalny krok, który ma na celu oderwanie Alison od jej środowiska i raz na zawsze zmieni jej życie... Jednak czy w nowym środowisku, Alison zazna spokoju? Czy wydarzenia z przeszłości na nowo zrujnują jej życie?

6. Secret... ( współpraca z Jesica Evans )

Codziennie przeżywam koszmar. Koszmar o którym nikt nie ma pojęcia, który ukrywam głęboko w swoim sercu. W końcu postanawiam odciąć się od bólu i upokorzeń, zakładając blog z opowiadaniem o zespole, który kilka razy uratował mi życie-One Direction. Chwila moment i wszystko potoczyło się jak śnieżna kula, szybko i bezboleśnie. Całość uległa zmianie. Poznałam życie o którym nic nie wiedziałam i znałam jedynie z bajek. Życie pełne radości, miłości i uśmiechu. Do czasu. Nikt z nowo poznanych mi osób nie zna mojego sekretu, który pod żadnym pozorem nie może wyjść na światło dzienne. Zaczynają się kłamstwa i oszustwa, aż w końcu dołącza do tego strach i to on zmusza mnie do podjęcia ostatecznej decyzji. Co będzie, kiedy nie zdążę powiedzieć przyjaciołom i JEMU o swoich problemach, a wszystko wyjdzie na jaw przez jeden nic nieznaczący na pierwszy rzut oka czyn? 
''Nazywam się Danielle Jones i oto moje opowiadanie o One Direction...''

7. [The End] Nine days to death (zakończone)

Co byś zrobił, gdyby nagle, z dnia na dzień doszedł do ciebie list od anonimowego adresata? Nie, nie zwyczajny list... List,w którym nieznajoma Ci osoba opisała wszystko to co leży jej na duszy, list, który zaczyna śnić Ci się po nocach, zmuszając do nierealnego wyścigu z czasem. Zastanawiałeś się co jest nagrodą w tej grze? Ludzkie życie. Jedno ludzkie istnienie. Jesteś gotowy zagłębić się w tę historię, rozpocząć walkę z samym sobą? Bo to właśnie MY jesteśmy tymi osobami, które popychają nas do czynów... za które przyjdzie nam gorzko zapłacić.
9 dni, 9 listów,216 godzin...i ty.

Czas rozpocząć grę.

8.  [The End]Thief (zakończone )
( opowiadanie dostępne tylko w serwisie Wattpad )

Ona - jest biedną dziewczyną, która potrzebuje pieniędzy, aby uratować siostrę.
On - jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie, nie przejmuje się niczym.
Oni - to najpopularniejszy boysband na świecie.
Co się stanie, kiedy jeden z nich zostanie... okradziony?


Po podpisaniu kontraktu z Modest! Management życie One Direction przemienia się w piekło. Po latach upokorzeń, kłamstw i nienawiści, szukają pomocy u Jeffreya Azoffa i jego Managementu, jednak przejście do zupełnie innej firmy, nie jest takie łatwe jak się wydaje.
Little Mix oraz 5SOS proszą Azoffa, aby zrobił wszystko co w jego mocy, by wyciągnąć chłopaków spod władzy M!M. Mężczyzna ściąga do Los Angeles troje nastolatków: pełną pomysłów blogerkę Phoebe, komputeromaniaczkę Amandę i złodzieja -mistrza w swoim fachu - Josha. Każdy z nich zgadza się mu pomóc, jednak pod warunkiem, że spełni ich żądania.
Wspólnie obmyślają plan, który ma doszczętnie zniszczyć plany Modest i raz na zawsze uwolnić 1D spod ich władzy.
Nie przewidują tylko dwóch rzeczy: wśród nich jest ktoś, kto donosi Managementowi o każdym ich zaplanowanym ruchu, oraz ktoś, komu na widok jednej osoby, przyśpiesza bicie serca.

10. [The End] Escape ( zakończone)
( opowiadanie dostępne tylko w serwisie Wattpad )

Ona - siedzi w więzieniu za obrabowanie JEGO domu,
On - ma z tego powodu wyrzuty sumienia.
Oni - nie powinni się już więcej spotkać, jednak stało się inaczej.
Część II ''Thief''

11. Hi @zaynmalik!
( opowiadanie dostępne tylko w serwisie Wattpad )

Kiedy Zayn Malik odszedł z One Direction, świat na chwilę stanął w miejscu. Rozgoryczeni i zrozpaczeni fani - nie rozumiejąc decyzji swojego idola - odwrócili się od niego. Od tamtego czasu Zayn codziennie bywa na Twitterze, czytając wiadomości od swoich - teraz już - byłych fanów.  W pewnym momencie zauważa, Tweety jednej z dziewczyn, która zarzeka się, że wciąż go kocha.

Albo:

Po opuszczeniu One Direction, Zayn zostaje zasypany hejtami na każdym możliwym portalu społecznościowym. Kiedy wydaje się mu, że jego życie jest całkowicie bez sensu, zauważa wiadomości od jednej z jego fanek, która w przeciwieństwie do innych - ciągle go kocha.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz